5567 CALACATTA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5567 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 340cm / 134inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3040kg |
| Block | 5567 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 340cm / 134inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1523kg |